بسمه تعالی

این مؤسسه در سال 1385 با اهداف ایجاد یک بستر مناسب جهت انجام کلیه امور مربوط به شبکه های کامپیوتری و فراهم سازی محیط آموزشی مطلوب برای دوره های تخصصی مایکروسافت تاسیس گردید.

این اهداف را می توان بصورت زیر تشریح کرد:

1- تشکیل یک تیم مجرب، منظم و متعهد جهت طراحی، پیاده سازی، بهینه سازی، ارتقاء، عیب یابی، نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری. این مؤسسه ارایه سرویسهایی مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی و کاملا علمی را سر لوحه خود قرار داده است، ضمنا از ارایه و پیاده سازی سرویسهایی که متاسفانه به غلط و کاملا سنتی مرسوم شده اند و باعث افزایش هزینه ها و کاهش بازدهی می گردند خودداری می کند.

2- ارایه تمام سرویسهای مورد نیاز برای دانشجویان دوره های تخصصی مایکروسافت جهت ارتقای سطح علمی آنها به نحو احسن. بگونه ای که دانشجویانی که دارای جدیت و پشتکار لازم هستند، پس از اتمام دوره ها نه تنها در امتحانات بین المللی مایکروسافت موفق می شوند بلکه به سرعت جذب بازار کار نیز می گردند. در حال حاضر تعداد زیادی از دانشجویانی که در کلاسهای جناب آقای مهندس امیرچوپانی شرکت نموده اند، در شرکتها و ارگانهای مختلف مشغول به کار می باشند.

در حال حاضر این مؤسسه اهداف فوق را پشت سر گذاشته و آماده ارایه خدمات در زمینه های شرح داده شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر
لطفا اینجا کلیک کنید یا با ما تماس حاصل فرمایید.